Pełnia w Skorpionie – Nadchodzą Lepsze Czasy

Słuchaj Postu zamiast Czytać!
Pełnia w Skorpionie

Pełnia w Skorpionie – Nadchodzą Lepsze Czasy

Nie mogę ostatnio znaleźć czasu na pisanie, a to dokładnie przez przedłużające się dyżury i zwiększoną intensywność pracy na skutek wirusa COVID-19. Już niedługo mam nadzieję napisać coś więcej na ten temat. Dzisiaj jednak coś zupełnie innego. Chociaż nie znam się za bardzo na astrologii, to jednak temat jest warty podzielenia się. Dowiedziałam się właśnie, że zbliżamy się do pełni księżyca, wyjątkowej i bardzo szczególnej. W tym tygodniu księżyc jest w Skorpionie a to daje dużo możliwości każdemu z nas. Pełnia w Skorpionie, daje możliwość nastania lepszych czasów. Kumulacja mocy nastąpi w czwartek 7 maja, jeszcze jest czas aby się do tej szczególnej chwili przygotować!

Pełnia w Skorpionie – Czego Możesz się Spodziewać

Księżyc w Skorpionie to doskonała okazja aby pozbyć się z naszego życia wszystkiego tego, co dłużej nam nie służy. To także doskonały czas aby w pełni odkryć swój własny potencjał i to, co w każdym z nas najlepsze.

Pełnia w Skorpionie

Znajdujemy się teraz pod panowaniem Byka, który daje nam poczucie stabilności i jednocześnie zmysłowości. Dodatkowo księżyc jeszcze przez chwilę znajduje się w znaku Wagi. Połączenie tych dwóch znaków umożliwia odczuwanie energii na poziomie serca. Zwróć uwagę w tym czasie na małe rzeczy, małe wydarzenia, które dostarczą Ci radości, szczęścia i miłości.

Pod koniec tygodnia księżyc wejdzie w znak Skorpiona. Jest to ostatnia super pełnia w 2020. Ta pełnia umożliwia całkowite odpuszczenie, uwolnienie się od problemów, trosk czy choćby złych nawyków. Pełnia w takiej konfiguracji posiada właściwości oczyszczające i odnawiające zarówno dla ciała jak i ducha. Masz szansę pozbyć się wszystkiego co nie chciane i stworzyć tym samym miejsce na nową, lepszą i bogatszą wersję Ciebie.

Pełnia w Skorpionie

Pełnia w Skorpionie – Jak ją Wykorzystać

Cechy skorpiona to przede wszystkim intelekt i intuicja, zwracaj więc uwagę na myśli, jakie będą Ci towarzyszyć podczas tego tygodnia.

Negatywne myśli lub nawyki spróbuj przeprogramować. To jest doskonały czas na wykreowanie kochającego Cię, bardziej Ci życzliwego wewnętrznego przyjaciela, którego każdy z nas nosi w sobie. Chociaż czasem ten przyjaciel nie do końca zasługuje na to miano, od teraz może być zupełnie inaczej. Twój wewnętrzny przyjaciel będzie Ci od teraz pomagał w walce ze złymi nawykami, będzie Cię też kierował w stronę bardziej pozytywnych myśli oraz zachowań, zgodnych z Twoją intuicją. Jeśli tylko na to pozwolisz, będzie także Twoim motywatorem do właściwego działania i podejmowania słusznych decyzji.

Teraz jest szczególny czas dla każdego z nas na zmianę. Możesz się pozbyć starych nawyków, przyzwyczajeń czy nawet przestarzałego sposobu myślenia. Masz także możliwość aby zapoczątkować nowe, lepsze nawyki i zachowania. Możesz również całkowicie zmienić sposób myślenia i postrzegania świata, umożliwiając sobie najlepszy rozwój i wyeksponowanie swoich najlepszych cech oraz wydobycie w pelni drzemiącego w Tobie potencjału. Wielki czas na wielkie zmiany z całą mocą i wsparciem ze strony wszechświata. Czy skorzystasz z takiej okazji? Wystarczy na prawdę niewiele, po prostu wprowadź zmiany i zobaczysz, że tym razem wszystko Ci przyjdzie z łatwością.

Aby uczcić pełnię księżyca proponuję prostą praktykę jogi. Powitanie Księżyca możesz, podobnie jak powitanie Słońca robić w dowolnym tempie. Może to być praktyka szybka, rozgrzewająca lub wolna, o bardziej medytującym charakterze. Najlepiej wykonywać ją w czasie, kiedy na niebie króluje właśnie księżyc, a więc od zmierzchu do świtu.

NAMASTE ❤

yoginimirabella

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *